top of page
logo.jpg

Hakkımızda

Kurulduğu 2000 yılından beri, Korkmaz Yapı Ürünleri müşteri memnuniyetine gösterdiği büyük özen ile bilinmektedir. Kendi markası olan ÖVEM BANYO ismi ile, 1250 m² kapalı alan ve 500 m² açık alan fabrikamız da sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çalışıyoruz. Her zaman en yüksek standartları hedeflememiz sayesinde işletmemiz büyüyerek bugünkü haline geldi. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, bize ulaşın.

Kurumsal

Vizyonumuz

Öncü, yaratıcı, başarıya doymayan, sürekli gelişen ve büyüyen, sektördeki diğer rakiblere ilham veren, saygın ve ilkelere bağlı global bir kuruluş olmak. Verilen hizmetlerde ticari kazancı temel almayan işbirliği ve ortak bilgibirikimini esas almak. Katılımcı ürün sağlayıcı olma adına müşterileri ve üretici firma Şişecam ile olan diyalog kanallarını açık tutmak. Sosyal bilince sahip aktif personel altyapısını korumak.
Sektörde ve alt sektörlerde yaşanan global gelişmeleri ve teknolojik yenilikleri takip etmek, üretim ve arz süreçlerini bu gelişmelere göre sürekli olarak yeniden yapılandırmak. Her türlü arz ve tedarikte, son tüketicinin yaşam standartlarının yükselmesini sağlayacak yöntemler uygulamak

Misyonumuz

Sektöründe, eksikliği hissedilen ürünlerin temin edilmesi, işlemlerin gerçekleştirilmesi, çeşitliliğin artırılması yoluyla bölge insanının yaşam standartlarının yükseltilmesinde bir rol üstlenmek, alt sektörlere lojistik ve enformatik destek vermek, uygulamacı ve tasarımcıların kendi faaliyetlerine odaklanmalarını sağlamak ve bunları gerçekleştirirken, insan olmanın değerlerini temsil etmek

Kalite Politikamız

Hizmet alan, sadece firma müşterisi değil, son tüketicidir. Bu anlayışın somutlaştırılması amacıyla zorunlu olan teorik gereklerin pratikte uygulanması, bir işletmenin geleceği için olmazsa olmaz bir şartıdır ve her türlü yatırımın ve kazancın önünde yer alır.

bottom of page